Puan Ver:
Açıklama : Gazzeli 6 yaşındaki Ebu Huveysil, yaşadıkları zulüm ve işkenceye ses çıkarmayıp Gazze'yi yok sayan Arap dünyasını yerden yere vuran cümleler sarf ettikten 45 dakika sonra şehit oldu. Ebu Huveysil'den son geriye kalansa bu video oldu!

Şehit kardeşimizin o sözleri şöyleydi: Biz Gazze'de iyiyiz, içiniz rahat olsun! Siz nasılsınız? Şehitlerimiz enkaz altında... Çocuklarımız kamplarda... Sizi soruyorlar. Siz neredesiniz? Biz Gazze'de iyiyiz, içiniz rahat olsun! Arkamızda deniz, önümüzde İsrail askerleri savaşıyoruz! Hala savaşıyoruz! Bizim yeteri kadar silahımız yemeğimiz var. Bizi merak etmeyin! İyi olacağımıza söz veriyoruz. Desteğinizden (!) dolayı size teşekkür ediyoruz. Ruhumuz, yüzümüz, kanımız, bedenimiz ve kefenlerimiz sizin yalan sözlerinizden koruyor bizi!
İzlenme : 13014 | Puan : 3.1
Süre: 00:57 | Tarih : 25.07.2014
Etiketler : ebu huveysil gazzeli çocuk filistinli çocuk
URL      :
Yorumlar
Yazan : serkan coşkun |Tarih : 26.07.2014
Huveysil... Duydum olmuşsun HabilAksa'da her yer dolu KabilSakın ha.... sus; söyleme haberinAman küsmesin bizlere SelahaddinHüveysil...Duydum giymişsin kefeniYetişemedi sana Ömer'in devesiSakın ha.... sus; aman söyleme Ömer'eKüstürme, bu haber gider Efendimize.Hüveysil...Duydum nefesini, şiirini Ne yazık bölmüşler ümmetiniSakın ha.... sus; aman söyleme efendimizeKahrolmasın ümmetin bu son haline.Serkan Coşkun

Yorum Yaz
Ad Soyad: *
E-Mail Adresiniz: *
Yorumunuz: *
Güvenlik No: *
Facebook Paylas

Benzer Videolar