Puan Ver:
Açıklama :

İNSAN OLMAKTAN UTANACAKSINIZ: İsrail askeri, gözleri bağlı Filistin'li kadının etrafında göbek atıyor !

İsrail'in Kanal 10 televizyonu, paylaşım sitesi Youtube'a yüklenen ve bir İsrail askerinin, elleri ve gözleri bağlı bir Filistinli kadının etrafında göbek attığını gösteren videoyu gündeme getirdi.

Kanal 10 Televizyonu, dün akşam bir programda yayımladığı görüntülerle ilgili olarak, İsrail ordusunun söz konusu askeri bulmak amacıyla derhal soruşturma talimatı verdiğini bildirdi. Görüntülerin yeni olmadığına dikkat çekilirken, İsrail askeri üniformasıyla oynayan kişinin gerçekten İsrail askeri olup olmadığı araştırılıyor.

Tzinor Layla (Gece Hattı) adlı programda gösterilen videoda, İsrailli asker, elleri ve gözleri bağlı olarak duvar kenarında duran bir Filistinli kadının etrafında, Arap müziği eşliğinde ve olayı görüntüleyen arkadaşlarının tezahüratları altında göbek dansı yapıyor.

İsrailli askerlerden bazıları, daha önce de benzer görüntülerle gündeme gelmiş, gerek gözaltına aldıkları Filistinlilere davranışları, gerekse görev başında yaptıkları hareketleri nedeniyle soruşturmalar ve cezalarla karşı karşıya kalmıştı.

Ağustos ayında bir İsrailli kadın asker, yine gözleri ve elleri bağlı Filistinli tutuklularla çektirdiği pozları Facebook'a yüklemiş, tepki alan fotoğraflar daha sonra kaldırılmıştı. Kadın asker ise tutuklulara kötü davranmadığını savunmuş, fotoğrafları da "masum" olarak nitelendirmişti.

İsrail askerlerinin Batı Şeria'da devriye görevi sırasında, Amerikalı şarkıcı Kesha'nın "Tick Tock" adlı şarkısıyla dans ettiklerini gösteren görüntüler de günlerce gündemden düşmemişti. Nahal tugaylarının silahlı, çelik yelekli 6 askerini El Halil'de dans ederken gösteren video nedeniyle askerlere disiplin cezaları verilmişti. (AA-HABERTÜRK)

www.ilahisevenler.com


İzlenme : 8831 | Puan : 2.8
Süre: 01:14 | Tarih : 11.10.2010
Etiketler : filistinli kadın israil askeri göbek atıyor işkence gözleri bağlı sağlık skandal orta doğu haber
URL      :
Yorumlar
Yazan : navdar jiyan |Tarih : 19.10.2010
bunlar insan degil ya seytanın evlatları sanki insan olan bu kadar cani serefsiz bu kadar adi olmaz ALLAH israilin belasını versin kökünü kurutsun insallah bunların dini imanı yok seytandan bile beterfler bunlar......

Yazan : hasan cesur |Tarih : 06.10.2010
bunlarada aynısını yapıcaksın bukadar olaylar oluyor ama bizim türkiye uyuyor...

Yazan : ............ |Tarih : 05.10.2010
lanet olsun bunlarda insan mı Allah belalarını versin hepsinin.Bunlar da ne din var ne vicdan zira bu yapılan hiç bi dine sığmaz.Bunlar şeytanın dansözü olmuş.Kohrolsun israil,kahrolsun ahir zaman firavunları...yaşasın FİLİSTİN,yaşasın İSLAM....

Yorum Yaz
Ad Soyad: *
E-Mail Adresiniz: *
Yorumunuz: *
Güvenlik No: *
Facebook Paylas

Benzer Videolar