Puan Ver:
Açıklama :İsrail askerlerini, Filistinli sivilleri evlerinde taciz ederken gösteren yeni fotoğraflar ortaya çıktı. Fotoğrafların İsrail'in Aralık 2008'te giriştiği Dökme Kurşun operasyonunda çekildiği tahmin ediliyor. Devlet terörünün skandal kareleri:


"Breaking the Silence" isimli İsrailli insan hakları örgütü tarafından sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta yayımlanan fotoğraflardan birinde İsrailli bir asker, gözleri bağlı haldeki bir Filistinlinin kafasına makineli tüfek tutarken görülüyor.

Bir diğerinde ise bir İsrailli asker, bir evin duvarına sprey boyayla Davut Yıldızı çizip, "Yakında geri geleceğiz" yazıyor.

Bir başka fotoğrafta ise mutfakta bir Filistinli kadın yemek pişirirken, hemen yanı başında bir asker elinde silahıyla gülerek poz veriyor.


İsrailli eski askerler tarafından kurulan "Breaking the Silence" örgütünün yayımladığı fotoğrafların İsrail'in Aralık 2008'te giriştiği Dökme Kurşun operasyonunda çekildiği tahmin ediliyor.

Örgütün kurucu üyesi Yehuda Shaul, fotoğrafların kaynağını açıklamayı reddetti ancak ellerinde buna benzer onlarca fotoğrafın olduğunu belirtti. İsrailli örgüt, internete koyduğu fotoğraflarda askerlerin yüzlerini sansürledi.


Geçtiğimiz haftalarda YouTube’da yayımlanan bir videoda, İsrail askerleri gözü bağlı Filistinli bir kadının etrafında göbek atarken görülmüştü. Ağustos ayında ise Eden Abergil isimli askerin, elleri ve gözleri bağlı Filistinli askerlerin yanında çektirdiği fotoğrafları Facebook sayfasında yayınlaması büyük tartışma yaratmıştı.


(Hürriyet-Haber7) www.ilahisevenler.com


İzlenme : 10179 | Puan : 4.2
Süre: - | Tarih : 25.10.2010
Etiketler : filistinli askerler taciz ediyorlar fotoğrafları görüntüleri filistin evleri 2008
URL      :
Yorumlar
Yazan : HUSEYIN SASMAZ |Tarih : 06.12.2010
ULAN KORKAK CİBİLLİYETSİZLER,O ELİNİZDEKİ SİLAH OLMAZA ORDA YEMEK PİŞİREN KADIN BİLE SİZLERİ DÖVER.BAKMA BU İSLAM ALEMİNİN BAŞINDAKİ LİDERLERİN HÖTLEK OLDUĞUNA.(ONLARIDA PARAYLA SATIN ALDINIZ YA)BİR GÜN RAŞİDİ HİLAFET GELİRSE KAÇAÇAK YERDE BULAMAYAÇAKSINIZ, HER SEY AĞAÇLAR TAŞLAR DİLE GELİP SİZLERİ İHBAR EDECEKLER CİBİLLİYETSİZ HERİFLER.

Yazan : vuslat firak |Tarih : 26.10.2010
allah belalarını versn siyonitlern korkak köpekler

Yazan : bedir babacan |Tarih : 26.10.2010
sabrett ey musluman kardesimm az kaldi israili ammerikayi ve musluman dusmanlarini tarihten ebediyen silecegiz allahin izniylee

Yorum Yaz
Ad Soyad: *
E-Mail Adresiniz: *
Yorumunuz: *
Güvenlik No: *
Facebook Paylas

Benzer Videolar